מיזם הטריוויה We Quiz גאה לארח את איתי הרמן, האיש והכובע מתוכנית הטריוויה 'המרדף' באירוע החברתי של השנה:

"מי החברה הכי חכמה בישראל"

תחרות הטריוויה החברתית לקהילת העסקים בישראל

לראשונה בישראל, ב-3.6.2020, תערך תחרות טריוויה בין 50 חברות ישראליות, ממגוון תחומים בתעשייה הישראלית - כשכל ההכנסות תרומה לעמותת "רוח נשית". 

 

אנחנו מזמינים את החברה שלך להצטרף עוד היום לערב הייחודי ולעשייה החברתית. 

זה הזמן לבחור את העובדים והעובדות החכמים והחכמות ביותר שלכם - שייצגו אתכם בכבוד ואולי אפילו יזכו אתכם בתואר "החברה החכמה בישראל".

מה מחכה לכם? האירוע מציע פעילות חוויתית של תחרות טריוויה בין קבוצות ומורכב מ-7 סבבים של שאלות טריוויה מגוונות על ידע כללי - מתחילים בדרגת קושי קלה ועולים ברמת הקושי לאורך הערב.

03.06.2020  |  20:00  |  מתחם ארנה, הרצליה

הערב כולו יוזמה פרטית ונערך בהתנדבות מלאה של כל בעלי התפקידים. 

ההכנסות יעברו ישירות לעמותת “רוח נשית” - לקידום נשים נפגעות אלימות. 

הרשמה לאירוע

בתאל דבח: 054-493-7035   |   מיכל דור: 050-694-3739

 

מיזם חדשני שהוקם על ידי בתאל דבח, חידונאית וזוכת התוכנית לעוף על המיליון, המיזם המציע פעילות חווייתית של תחרות טריוויה בין קבוצות. We Quiz הוקם מתוך אהבה לעולם הטריוויה והידע, והצורך הגובר כיום לצרוך תוכן איכותי ללא הפרעה של מכשירים אלקטרוניים. 

עמותת רוח נשית מסייעת לנשים נפגעות אלימות (פיסית, מינית, נפשית וכלכלית) להגיע לעצמאות כלכלית ולצאת ממעגל האלימות. באמצעות ליווי אישי, תמיכה והעצמה מוכוונת תעסוקה, זוכות המשתתפות וילדיהן בהזדמנות לחיים חדשים - עצמאיים ובטוחים. זוכת אות האפקטיביות לעשיה חברתית לשנת 2019, ובסטטוס יועץ למועצה הכלכלית-חברתית של האו"ם משנת 2019.  

© 2019 by Eleanor Shtrull.